Doprava

Možnosti dopravy

Ceny uvedené v cenníku sú uvedené s DPH. Objednaný tovar si môžete zaslať na Vami určenú adresu.

Preprava kuriérom GLS – Objednávky prijaté a zaplatené do 17:00 budú expedované z nášho skladu na druhý deň, doručenie kuriérom na Vami určenú adresu v rámci Slovenska je na ďalší pracovný deň. Doručenie prebieha prevažne v dopoludnajších hodinách, kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať a je možné dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru. V spolupráci so spoločnosťou GLS ponúkame aj doručovanie do okolitých krajín.

Poplatok: 3,60€ s DPH,

Preprava kuriérom GLS (Parcelshop) – Tovar Vám doručím do výdajného miesta GLS ktoré si vyberiete v pokladni. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok3,00€ s DPH, 

Preprava Zásielkovňou – Tovar Vám doručím do výdajného miesta Zásielkovňa ktoré si vyberiete v pokladni. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok2,60€ s DPH, 

Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (či nie sú poškodené). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba na to okamžite upozorniť kuriéra a uviesť to do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.

SMS notifikácia
Pri objednávkach vyžadujeme telefónne číslo, aby sme Vás jednoduchšie informovali o stave doručenia vašej zásielky. Jeden deň pred plánovaným doručením zásielky príjemca obdrží SMS správu o doručení vrátane čísla zásielky a výšky dobierky v prípade zásielky na dobierku. Navyše v deň doručenia príjemca obdrží interaktívnu SMS správu s 3 hodinovým upresnením času doručenia. Pokiaľ príjemcovi termín doručenia nevyhovuje, môže ho jednoducho zmeniť odpoveďou na SMS správu.

Štandardne zasielame tovar do 48h.

Dodacia doba je 5 dní.

Pri objednávke viacerých vecí platíte jedno poštovné – poštovné nezávisí od hmotnosti a veľkosti balíka. Balné je zdarma!

Doprava do Zahraničia:

Česká republika: 3.30€

Maďarsko: 3.30€

Nemecko: 6.30€

Poľsko: 4.60€

Rakúsko: 5.60€

Rumunsko: 3.30€

Chorvátsko: 5.60€

Francúzsko, Taliansko, Fínsko, Dánsko, Grécko, Belgicko: 9.90€

CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE DPH!

V prípade otázok, alebo pomoci kontaktujte našu zákaznícku linku:
+421 944 426 927 alebo emailom na: info@fruitvape.sk

DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 45 €!