Poradca

NEJLEPŠÍ SPRIEVODCA VAPINGOM

Prestať fajčiť môže byť veľmi ťažké a mnohí fajčiari niekoľkokrát zlyhajú, kým sa nakoniec zbavia tohto zlozvyku. Nedávne štúdie zistili, že vaping môže byť „dvakrát účinnejší pri pomoci fajčiarom vzdať sa tabaku v porovnaní s inými alternatívami, ako sú nikotínové náplasti alebo žuvačky“.

Prechod na vaping môže byť trochu skľučujúci proces, pretože sa ponoríte do neznáma s množstvom informácií, ktoré je potrebné spracovať. Pravdepodobne budete mať celý rad rôznych otázok. Bude to fungovať? čo je POD systém? Čo je liquid? Čo znamenajú všetky tieto technické výrazy?

Tu vo FRUITvape.sk chceme rozobrať všetok žargón ktorý sa týka naších elektronických cigariet, ktorý je synonymom vapingu, a poskytnúť vám množstvo informácií, ktoré sú jednoduché a ľahko stráviteľné. Od e-kvapalín až po množstvo zariadení, ktoré sú k dispozícii, táto príručka pokryje všetko, čo potrebujete vedieť o vapingu vo fruitvape.

Happ400-600-1800-puffs

ČO JE VAPING?

Vaping je definovaný ako činnosť alebo prax vdychovania a vydychovania pary produkovanej elektronickou cigaretou alebo podobným zariadením. Tu vo Vape Shope však vieme, že je to oveľa, oveľa viac. Vaping je životný štýl; voľba pre fajčiarov, ktorí sa rozhodli žiť zdravším životným štýlom. Vaping pre nás znamená opustiť cigarety a všetky ich toxické chemikálie a urobiť zmenu k lepšiemu. Odvetvie vapingov prešlo za posledných pár rokov dlhú cestu a s množstvom zariadení dostupných na trhu môže byť prechod na elektronické cigarety skľučujúcim krokom. Máme v úmysle tento skok trochu uľahčiť pomocou tohto podrobného sprievodcu základmi vapingu.

PREČO PREPNÚŤ Z FAJČENIA NA VAPING?

Cigarety obsahujú okolo 600 účinných látok. Pri spaľovaní cigarety vytvárajú viac ako 7 000 chemikálií. Najmenej 69 z týchto chemikálií je známych ako karcinogénnych a mnohé z nich sú toxické. Aj keď elektronické cigarety obsahujú nikotín, majú oveľa menej škodlivých chemikálií ako tradičná cigareta a sú oveľa zdravšou možnosťou, ako nasýtiť túžbu po nikotíne. Za posledných niekoľko rokov boli zdravotnícke orgány, ako napríklad Public Health England, zástancami vapingového priemyslu a uviedli, že elektronické cigarety sú „o 95 % menej škodlivé pre zdravie ako fajčenie“. Uvádzajú tiež, že „bývalí fajčiari, ktorí teraz prešli na používanie elektronických cigariet alebo NRT, majú výrazne nižšie hladiny toxínov v porovnaní s bežnými fajčiarmi“.

VAPING JE LACNEJŠÍ AKO FAJČENIE 

Keďže ceny cigariet len ​​rastú, teraz je ideálny čas ušetriť nejaké peniaze a zároveň viesť zdravší životný štýl.

Podľa nedávneho prieskumu fajčiari, ktorí prešli na vaping, „ušetria približne 346,32 £ ročne po tom, čo sa tohto zlozvyku zbavia“. 10 ml fľaša e-džúsu napumpovaná pomocou zariadenia ako Vaptio Tyro Starter Kit zvyčajne vydrží dlhšie ako balíček cigariet, pričom ceny začínajú už od 3,29 £.

AJ CHUTÍ LEPŠIE!

Keď hovoríme o živých príchutiach, cigarety nie sú ani v rovnakej lige ako E-liquidy. Na výber je množstvo možností so stovkami rôznych profilov chutí. Zatiaľ čo priemysel vapingov rastie, neustále sa vytvárajú nové príchute vape džúsov, takže vám nikdy nedôjdu nové, ktoré by ste mohli vyskúšať.

Medzi obľúbené príchute patrí ovocie, dezerty, mentol a tabak. Odporúčame začať s naším najobľúbenejším sortimentom príchutí HAPP, ktorý má na výber viac momentálne 7 príchutí ktoré postupne rozširujeme.

vape-ecigarettes-gray-background-with-place-text-product-advertising-min

POD ZARIADENIA

Pod zariadenia sú malé a prenosné e-cigarety, zvyčajne vopred naplnené e-liquidom. Tieto elektronické cigarety sú zvyčajne vybavené kazetami ako JUUL Replacement Pods . Pod zariadenia sú ideálnou voľbou pre nových vaperov, pretože sú zvyčajne elegantné, štýlové a úplne bezproblémové, pretože nebudete musieť vymieňať cievky a dopĺňať ich šťavou z vape.

JEDNORÁZOVÉ E-CIGARETY

Tiež známe ako Puff Bars, sú to súpravy výparov, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa po dokončení zlikvidovali. Zvyčajne sa dodávajú vopred naplnené šťavou z výparov, čím odstraňujú chaotický proces plnenia nádrže na e-liquid. Jednorazové E-cigarety sú navrhnuté tak, aby sa veľmi ľahko používali. Všetky súpravy sú plne nabité a predplnené e-liquidom a možno ich použiť hneď od začiatku. Zariadenie stačí vybrať z obalu a môžete začať fajčiť.  Urobte niekoľko pomalých ťahov na zariadení a aktivuje sa. Batéria začne ohrievať e-liquid a generovať chutnú paru. Tieto súpravy sú skvelým východiskovým bodom pre začiatočníkov vo vapingu vďaka ich podobnosti s cigaretami a užívateľsky prívetivým dizajnom.

ČO SÚ E-LIQUIDY? 

 E-liquid (tiež známy ako e-džús a šťava z výparov) je látka vložená do puzdra, nádržky alebo kapsuly elektronickej cigarety, ktorá dodáva výparom elektronickej cigarety jej chuť. E-liquidy sú nevyhnutným produktom pre každého vapera. Sú dostupné v širokej škále príchutí, veľkostí, síl a konzistencie nikotínu. E-liquidy po vydýchnutí vytvárajú paru a na rozdiel od tabakového dymu má para voňavú vôňu. E-liquidy sa skladajú predovšetkým zo štyroch zložiek:

ČO JE RASTLINNÝ GLYCERÍN (VG)?

Rastlinný glycerín (VG) je prírodný miešací prostriedok, ktorý dodáva e-liquidu hustú konzistenciu. Množstvo VG v e-liquide určuje, koľko pary dokážete vyprodukovať. Považuje sa za bezpečnú látku na konzumáciu a používa sa v bežných potravinách, ako sú pečivo, obilniny, syr a spracovaná zelenina.

ČO JE NIKOTÍN?

Nikotín je prirodzene sa vyskytujúca látka nachádzajúca sa v tabaku, ako aj v rastlinách a množstve potravín vrátane baklažánu (baklažánu), zemiakov a paradajok. Nikotín je zložka, ktorá robí z e-liquidov takú účinnú náhradu fajčenia, pretože vaperi dokážu uspokojiť svoje chute bez toho, aby spotrebovali všetky škodlivé chemikálie obsiahnuté v tabaku na šúľanie alebo cigaretách. Vape šťavy sú dostupné v rôznych silách nikotínu, takže máte možnosť vybrať si množstvo nikotínu, ktoré chcete vapovať, na základe vašich osobných preferencií. Nikotín tiež prispieva k silnému záchvatu hrdla, takže ak je to pre vás dôležité, mali by ste zvážiť použitie e-liquidu s vysokou silou nikotínu.

bol pridaný do vášho košíka
Pokladňa