Náš príbeh

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím bohatý na vedomosti a skúsenosti v oblasti internetového obchodu a služieb. Na trhu internetového predaja úspešne pôsobíme už niekoľko rokov.
Snažíme sa vyhovieť potrebám zákazníkov preto v našom sortimente ponúkame široký výber príchutí.
Sme presvedčení, že naša jednorazová elektronická cigareta, ktorý sa líši od tradičných cigariet sa v budúcnosti stane trendom ,ktorý bude v súlade so životným prostredím a zdravím ľudí.

Prečo my:

  • Snažíme sa držať naše ceny dlhodobo čo najnižšie
  • Všetky naše produkty odosielame max. do 10 dní od vytvorenia objednávky.
  • Všetky naše produkty sú pred odoslaním poriadne skontrolované aby k Vám prišiel len ten najkvalitnejší tovar.
  • Stále hľadáme nových a nových výrobcov aby sme Vám mohli vždy priniesť niečo nové.
  • Máme všetko čo potrebujete, sme tu pre Vás a rozumieme Vaším potrebám

Sme jednou z popredných vape spoločností v Európe a už roky sme obľúbenými fanúšikmi v komunite vapingov. Či už ste vo vapovaní nováčik alebo skúsený vaper, naším poslaním je poskytovať vám najkvalitnejšie elektronické cigarety za najlepšie možné ceny.

Technológia vapingu napreduje rýchlym tempom a sme hrdí na to, že máme najnovšie a najlepšie produkty. 

S odoslaním v ten istý deň (objednávka do 13:00) a bezplatným doručením, ktoré je k dispozícii pri objednávkach nad 45€, zaisťujeme hladkú a uspokojivú zákaznícku skúsenosť.

Prinášame dospelým fajčiarom menej škodlivý produkt – jednorazová elektronická cigareta. Naše produkty spolu s našim tímom sú zárukou jednoduchého, rýchleho, pohodlného a bezpečného nakupovania. Kladieme dôraz na kvalitu našich produktov a prozákazníckeho prístupu s cieľom uľahčiť nákup zákazníkovi. Elektronické cigarety v našej ponuke patria k najlepším na trhu z hľadiska možnosti výberu ponuky príchutí a konkurenčných cien.

Sme pripravený poskytnúť Vám odpovede na Vaše otázky prostredníctvom kontaktného formulára. Tak isto nás môžete sledovať na sociálnych sieťach kde sa dozviete medzi prvými o novinkách, akciách, súťažiach a veľa zaujímavých informácií.

Transparentnosť, ekológia a zodpovedný prístup

Správame sa zodpovedne, informujeme transparentne o dôsledkoch fajčenia nielen klasických ale aj elektronických cigaretách. Našim cieľom je aj takto napomáhať a prinášať informácie ľuďom o alternatívnych možnostiach fajčenia a pri prechode od fajčenia klasických cigariet na tie elektronické, ktoré sú podľa doterajších vedeckých výskumov menej škodlivé pre zdravie ako tie klasické. Jedným z našich pilierov je ekológia preto aj naše produkty balíme v čo najväčšej možnej miere do recyklovateľných materiálov.

“ Snažíme sa poskytovať zákazníkom najlepšie služby zákazníkom, bez Vás by sme tu neboli ”

Doprava zdarma

pri každej objednávke nad 45€.

Garancia nízkych cien

Naše ceny sa snažíme držať dlhodobo čo najnižšie.

Skvelá online podpora

Na Vaše otázky otázky sa snažíme odpovedať max. do 24h.